Skoči na glavno vsebino

Že od januarja smo sodelovali v natečaju Igrivo učenje za zdravo življenje, ki ga je razpisal Zdravko Lidl. Vseh pet nalog, šport in gibanje, zdrava prehrana, osebna higiena, medsebojni odnosi in kvalitetni prosti čas smo dobro opravili in si za nagrado prislužili gledališko predstavo »Ustvarjamo boljši svet«  v izvedbi zavoda Enostavno prijatelji.

Predstavo smo si ogledali v četrtek, 24. maja, in nanjo seveda povabili tudi mlajšo skupino Mucki in šolarje. Vsi smo bili navdušeni nad igro škratov Črkoline in Aua, ki sta z Zdravkom Lidlom v zgodbi dokazala, kako pomembno je živeti zdravo. Od njiju smo nato prejeli zlato priznanje in praktične nagrade, mi pa smo jim podarili naše izdelke in se zahvalili za obisk.

Za vrtec Šentviška Gora, Stanislava Črv

 

Dostopnost