Skoči na glavno vsebino

V tednu mobilnosti se vse vrti okoli prometa in pravil v njem. Danes smo si vsi vrtečki po zalugi Sveta za preventivo in varnost v cestnem prometu lahko ogledali predstavo z naslovom Kako je zebra posodila svoje črte.
Ta nas je na hudomušen način poučila o tem, kako se pravilno obnašati v prometu, ter kakšen pomen ima prehod za pešce.
To pa še ni bilo vse. Po predstavi smo pred vrtcem spoznali tistega moža, ki skrbi, da na cesti vedno vlada red. Tako je, med nas je prišel policist Jure. Ogledali smo si tudi policijsko vozilo, ter iz prve roke izvedeli nekaj pomembnih informacij.
Za nami je vsekakor poučno dopoldne, katerega pomembna spoznanja bodo še dolgo ostala v naših malih glavicah in poskrbela, da bomo na cesti previdni in tako tudi varni.

Najlepša hvala Svetu za preventivo in varnost v cestnem prometu, ter policistu Juretu, ki so nas popeljali v svet prometa  in prometnih pravil.

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost