Skoči na glavno vsebino

Vsi veseli in polni pričakovanja smo se v začetku šolskega leta podali v novo igralnico, kjer lahko vsak izmed otrok poišče svoj prostor za igro, počitek… Poleg raziskovanja nove igralnice in navezovanja novih prijateljskih vezi smo veliko tudi ustvarjali. Preizkusili smo se v likovnem, dramskem, glasbenem… ustvarjanju. Topel in sončen mesec smo izkoristili za vsakodnevno gibanje na prostem, najraje smo se z vozili odpravili na igrišče.  Na sprehodih smo se skupaj z Želvicami navajali na hojo v koloni. Sprehodi so nas vodili do Oskarjevega doma, kjer nam je z veseljem pokazal svojega novega morskega prašička, ter Anice, ki nas je razveselila z malimi puhastimi račkami. Mesec september je hitro minil in vsi že nestrpno čakamo kaj nam bo prinesel oktober.

  

  

  

Za vrtec Dolenja Trebuša; Sara

 

 

Dostopnost