Skoči na glavno vsebino

Krtki smo tako, kot drugi otroci, praznovali Teden otroka. Gre za svetovno obeležje, ki ga v vrtcu vsako leto praznujemo. Naše misli in delo je bilo usmerjeno na skupno tematiko, prosti čas.
Delo je potekalo skoraj tako kot ponavadi, le da smo otroci imeli res veliko časa za “prostočasenje”.  Med “prostočasenje” pa smo vključili še pevski in angleški krožek, sprehode in igro na dvorišču ter izdelovanje iger, ki nam bodo polepšale prosti čas. V vrtcu pa nas je pričakalo presenečenje, vožnja z osličkom Žižijem, ki nas je zapeljal čez dvorišče in predstava polna smeha.
Spustiti dolgčas v naše domove ali vrtec, res ni narobe, ampak zelo super. Dolgčas iz nas izvabi lahko ustvarjalne ideje ali pa ideje, za katere si starši zagotovo želite vedeti :).

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost