Skoči na glavno vsebino

V sklopu Tedna otroka nas je v petek obiskala gospa Stanka Golob. S seboj je prinesla veliko različnega peska. Različne barve, različne debeline. Najmlajši otroci so najbolj uživali ko so ga otipali in se igrali z njim. Starejšim otrokom pa je najprej pokazala filmček kako nastanejo njene slike s peska. Začne se z iskanjem peska ob in v vodi, skica slike in nato natančno risanje in posipanje peska. In priča smo bili pravim njenim umetninam. Nato smo pa še skupaj izdelali jesensko sliko, ki nam bo krasila igralnico.
Danes pred jutranjo malico so v skupino Račk prišli otroci iz Žabic. Z navdušenjem so nam povedali, da jim je gosenica pustila pismo, v katerem je napisala naj po malici pridejo v Račke, ker pričakujemo obisk. In res, po malici nas je obiskala knjižničarka Martina. S seboj je prinesla knjigo »Zelo lačna gosenica«. Z navdušenjem smo prisluhnili njeni zgodbici.

Najlepša hvala gostjama za prijetna dopoldneva, ki smo jih preživeli skupaj.

Za vrtec Podmelec, Urša.

 

  

  

  

Dostopnost