Skoči na glavno vsebino

Skozi cel mesec smo se trudili, da smo našo igralnico praznično okrasili, a pravo praznično vzdušje smo dočakali v ponedeljek. Obiskala nas je Anjina mama Metka, s katero smo skupaj pekli piškote. Skupaj smo stehtali vse potrebne sestavine, opazovali mamo Metko kako gnete testo, ter nato sami oblikovali testo v kroglice. Prazničnih piškotov pa ni brez marmelade, zato smo poskrbeli tudi za to. Prav kmalu je iz našega vrtca praznično zadišalo. Sledil je najboljši del, sladkanje s piškotom, mmmm so bili dobri. Med sladkanjem nas je Anjina mama presenetila z darili darili, za kar smo se ji prav lepo zahvalili. S sladkim paketom smo presenetili tudi naše najdražje in prejeli same pohvale.

Hvala mami Metki za  res super dopoldan in vsa sladka presenečenja.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Sara Burgar

Dostopnost