Skoči na glavno vsebino

Začelo se je že v zadnjih dneh novembra, ko smo začeli pripravljati material za krašenje. Potem pa je čez noč postal vrtec zasnežena pravljica. Snežakov takih in drugačnih povsod veliko. Na vratih so nas pozdravljali, na oknih se nam smehljali in nas z vseh strani kukali. Vzeli smo fotoaparate in jih fotografirali, potem pa izmed vseh lepih izbrali najlepšega. Mister vseh je na naših vratih, s črnim cilindrom na glavi in nasmehom na obrazu.
Zunaj mraz pa niti ene snežinke, v igralnici pa snega na pretek, da smo se lahko kepali in valjali po snegu. Izdelali smo si posebno okno skozi katerega lahko gledamo kako sneži. V objemu snežne idile smo brali snežne pravljice in se naučili pesmice o zimi, snegu, mrazu in dedku Mrazu. Izdelali smo okraske in okrasili novoletno smrečico. Ob koncu tega lepega meseca pa nas je tudi obiskal – dedek Mraz seveda. Razveselil nas je z darili in nas pogrel z lepimi besedami in voščilom.

Iz Mišk vam želimo veliko zdravja in sreče v prihajajočem letu.

Pripravili, Katarina in Danijela

Dostopnost