Skoči na glavno vsebino

V četrtek,20.12., smo vsi veseli odšli z vrtca, saj smo vedeli, da se popoldan dobimo v dvorani na Kneži s prav posebnim obiskom. Najprej smo starše presenetili s krajšim nastopom, nato pa je sledila predstava Praznični kikiriki. S pomočjo kokoške in palčice smo dedku Mrazu pripravili sani, nahranili jelenčke, ga naročili k brivcu, mu zloščili čevlje, da je bil pripravljen na pot, kjer obdaruje in razveseljuje otroke. In ni minilo veliko časa, ko je potrkal na vrata dvorane. V otroških očeh so se prižgale iskrice ko so zagledali dedka z dolgo belo brado. Veselo smo mu zapeli pesmico, potem pa pogumno zakorakali k njemu v naročje po darilo, ki nam ga je prinesel. Pomahali smo v mu slovo, in obljubili da bomo celo leto zelo pridni, tako da se prihodnje leto spet vidimo.

Za vrtec Podmelec, Urša.

  

  

 

Dostopnost