Skoči na glavno vsebino

Zadnji vrtčevski dan v tem koledarskem letu se je pričel  veselo in nasmejano. Mamici Vesna in Sanja , ki sta med drugim tudi članici društva ŠKTD Lom, sta nas presenetili s predstavo o  zajčku in veverički, ki  sta bila najboljša prijatelja.
Bližal se je čas obdarovanj in drug za drugega sta prijatelja iskala najlepše darilo. Ideje so kar padale, a vse le ni šlo po načrtih. Veverička je za svojega prijatelja spekla piškote, a kaj, ko si je zajček poškodoval zob in si slastne dobrote ni mogel privoščiti.
Na koncu sta ugotovila, da nobeno darilo ne šteje toliko, kot njuno trdno prijateljstvo. Največ, kar nekomu lahko damo je svoj čas, ter spoznanje, da smo nekomu pomembni.
Mamici Sanji in Vesni se zahvaljujemo za poučno predstavo. Če bereta to naše sporočilo pa vedita, da sta ravno vidve bili naše najlepše darilo.

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost