Skoči na glavno vsebino

Decembrski dnevi se hitro iztekajo, zato naj vam v tem letu še zadnjič postrežemo z novičko o dogajanju v veselem decembru v Pikapolonicah. Že na začetku meseca nas je obiskal praznični škratek in nam povedal, da nas bo v tem mesecu razveseljeval z majhnimi pozornostmi. Tako nam je prišel večkrat prebrati pravljico, nas naučil pesmico in ples ter nam pripravil različne materiale za ustvarjanje pa tudi kakšen posladek. Z njegovo pomočjo smo izdelali lončke v katere smo posejali božično žito, novoletne voščilnice in likovno ustvarjali snežake. Kljub temu, da nam zima še ni natrosila dovolj snega za zimske radosti, smo vseeno mrzle dneve izkoristili za sprehode in sneg opazovali v hribih.
Vsa pričakovanja so se potem stopnjevala vse do konca decembra, ko smo bili deležni dveh čudovitih predstav in obiskom dedka Mraza. Le-ta nam je polepšal dan s prijaznimi besedami, voščilom in seveda z darili.

Lepe praznike vam želimo z veliko igre in crtanja.

Pripravile, Anita, Polona in Silvana

Dostopnost