Skoči na glavno vsebino

Nam, Zajčkom v tem tednu res ne manjka lepih presenečenj, ter prijetnih obiskov, ki ogrejejo vsako otroško srce. Tudi danes so se naša vrata na široko odprla, skozi pa je stopila Stelina mamica Nejka. To dopoldne nam je polepšala z branjem pravljice o miški, ki si je želela prijatelja. Kljub temu, da je ob sebi že imela prijatelje, ki so ji priskočili na pomoč, ji ponudili toplo zavetje, hrano in družbo, ona tega ni opazila in ni znala ceniti. Šele kasneje je spoznala, da so to tisti tapravi prijatelji, na katere se lahko zaneseš. Po prebranem smo se Zajčki malo zamislili, ter skupaj s Stelino mamico ugotovili, da tudi nas povezuje ta najmočnejša vez, ki jo zmoremo, da smo drug drugemu dobri prijatelji. Ker pa prijatelji skupaj počnejo najrazličnejše reči, si mi Zajčki že nekaj časa želimo, da bi naravo pobelil sneg, da bi se lahko zavihteli na bele strmine in uživali v najboljši družbi. Žal nam vreme do sedaj še ni bilo naklonjeno, zato nam je mamica Nejka prinesla pobarvanke, na katerih je bila narisana zasnežena narava. Tako smo si Zajčki z njeno pomočjo v naši igralnici ustvarili snežno pravljico.

Mamici Nejki se zahvaljujemo za obisk, polepšano sredino dopoldne, pobarvanke, ter zato, da nas je s pravljico spomnila tudi na to, kako dobri prijatelji Zajčki smo. Hvala.

Za vrtec Most, Brigita in Petra.

Dostopnost