Skoči na glavno vsebino
Bacili in virusi so nas v zadnjih dneh začeli napadati z vseh strani, zato smo se v skupini Pikapolonic v prejšnjem tednu veliko pogovarjali o tem, na kaj moramo paziti, da bomo ostali zdravi.
Skozi različne dejavnosti in pravljice smo izvedeli kako skrbimo za svoje zdravje in sklenili, da bomo še naprej jedli zdravo hrano, pili veliko tekočine, se gibali, spali in se igrali ter skrbeli za osebno higieno.
Kljub vsemu, pa se nam včasih ne uspe uspešno boriti proti tem malim nadlogam, zato zbolimo in moramo k zdravniku. Tako nas je za piko na i danes obiskala Nejina mamica, ki nam je podrobno predstavila ukrepe za ohranjanje zdravja in delo medicinske sestre.
Hvala Nejini mamici za prijetno in poučno popestritev dopoldneva.
Za Pikapolonice, Polona in Silvana
  
  
  

 

Dostopnost