Drugi dan plavalnega tečaja je za podružničnimi otroki.
Voda nam postaja vsak dan bolj všeč. Pravzaprav postajamo čisto pravi delfinčki in ribice, kakor smo poimenovali tudi naši dve skupini. V vodi se že bolj  sproščeno igramo, škropimo in vanjo potopimo celo naš obraz. Kot prave ribe in delfini se učimo po vodi drseti s pomočjo deske in penastega obroča, ter celo sami. Po vodi, z nogami in rokami, rišemo srčke in tako delamo prve zamahe.
Ko naše roke in noge postanejo utrujene, naši želodčki pa lačni, zanje poskrbijo kuharice v vodnem parku. Danes so za nas pripravile odlične testenine z bolonjsko omako. Po kosilu se je prilegel počitek in zbiranje vtisov o plavalnem dnevu, ki smo jih zbrali vsak v svoji plavalni knjižici. Zatem pa skok nazaj v bazen. Obnovili smo znanje, ki smo ga nabrali tekom dne in z nasmeški zapustili Aquapark.
Čas je za počitek in nabiranje energije za tretji plavalni dan. Le kaj nam bo ta prinesel?

Za podružnične vrtce, Alenka, Sara in Nataša