V preteklem deževnem tednu je pri Zajčkih neprestano odmevala glasba. Začelo se je že v ponedeljek, ko je v našo igralnico vstopil palček Piskalček s svojim vozičkom, polnim raznoraznih zanimivih instrumentov. Z njegovo pomočjo smo instrumente spoznali in poimenovali, pokazal pa nam je tudi kako se na njih igra. In takrat se je začela prava glasbena zabava. Spoznali smo pop glasbo ter se naslikali kot prave pop zvezde, zavrteli smo se ob narodnozabavni, prisluhnili orkestrskemu koncertu klasične glasbe ter na travniku zaplesali folklorni ples Psiček nima repa več. Ker pa smo zares odlični pevci, smo se preizkusili tudi v karaokah in si izdelali vsaj svoj mikrofon. Za piko na i pa so nas obiskali čisto pravi glasbeniki in nam dovolili, da njihova glasbila tudi poizkusimo.
Za nami je torej pester, a zabaven teden poln dobre volje in sproščenega petja in plesa 🙂

Pripravili, Anita in Brigita