Nacionalni projekt ozaveščanja ter spodbujanja k udeležbi v gibalno-športnih aktivnostih prek medgeneracijskega sodelovanja, letos že šesto lepo zapovrstjo organizira prostovoljski projekt SIMBIOZA GIBA. Tudi mi smo se priključili temu projektu in med sabo povabili naše drage babice in dedke. Ob melodiji harmonike, katere je meh raztegnil Bogdan Kosmač, smo se zbrali na igrišču pred šolo. S člani društva »Šola zdravja« smo se najprej od glave do peta dobro razgibali. Nato se je dolga kolona nasmejanih otrok, babic ter dedkov odpravila na sprehod. Srečanje pa smo zaključili na vrtčevskem dvorišču, kjer smo se okrepčali s piškoti in sokom. Z našimi najdražjimi smo se še malo poigrali in čas skupnega druženja se je kmalu iztekel. S poljubčki, objemčki in tudi kakšno solzico v očeh, smo se poslovili od naših babic in dedkov.

Hvala še enkrat vsem udeležencem, da so s svojo prisotnostjo vnukom popestrili dopoldne v vrtcu.

Za vrtec Most na Soči, Nika Ozebek