Danes nas je v Račkah presenetil obisk Rokove mamice Petre. S seboj je prinesla veeeelikooo različnega materiala za ustvarjanje. Najprej smo okrasili našo smreko. Petra nam je razdelila storže in bučna semena, ki smo jih zalepili v rožico. Izdala jim je še eno skrivnost o semenih, in sicer če jih olupimo, jih lahko tudi pojemo. Otroci so hitro ugotovili kako zelo dobra so. 🙂
Nadaljevali smo z venčki, ki smo jih prav tako okrasili z majhnimi storži in bleščicami.
Za konec smo naredili pa še sneženega moža. Ker nam zima zaenkrat še ni naklonila dovolj snega, da bi ga naredili na igrišču, nam bo ta pod smreko zagotovo delal družbo kar nekaj časa.

Najlepša hvala Rokovi mamici Petri, da si je vzela čas za nas in za vso ustvarjalnost, da imamo sedaj zagotovo najlepšo smreko daleč okrog.

Za Račke, Urša.