V skupini Miška smo prav tako kot vsi praznovali teden otroka, ki poteka vsako leto prvi teden v oktobru. Letošnja tema je bila: Raziran uživaj dan! Prav tako kot vsak dan smo bili razigrani, saj smo rajali, peli, se pogovarjali, se smejali in igrali. Bilo nas je malo, zato so prišle otroške želje lažje do realizacije in lahko smo se še več cartali.

Skupaj s glavno temo je potekala tudi vseslovenska akcija »Razigrani koraki«. Teme smo se lotili postopoma. S pomočjo sestavljanke smo spoznali najprej naše telo in kaj posamezni deli delajo. Noge hodijo, skačejo, tečejo,… Obrisali smo stopala, tiskali dlani, narisali glavo in tako ustvarili sliko To sem jaz. Naučili smo se tudi pesmico in rajalno igro s katero lahko razmigamo celo telo. Vsak dan smo razgibali svoje noge na krajših in daljših sprehodih v naravi. Korakov nismo šteli, lahko pa zatrdimo da jih je bilo več tisoč.

Pripravili, Katarina in Danijela