Skoči na glavno vsebino

Atletska zveza Slovenije tudi letos pripravlja množično akcijo, s katero spodbuja otroke k prvim atletskim korakom in želi ozavestiti sodelujoče o pomenu zdravega načina življenja.

Akciji smo se pridružili tudi Mostarski vrtečki, od tistih najmlajših pa do najstarejših.  Čeprav smo pretekli le 100 metrov se vsi zavedamo, da iz majhnega zraste veliko, ter, da bomo nekoč metre lahko zamenjali za kilometre.

So tudi vas zasrbele pete? Nikoli ni prepozno, obujte teniske in se podajte v naravo. V motivacijo naj vam bo naslednja misel:
“Če tečeš, si tekač. Ni pomembno, kako hitro ali kako daleč. Ni pomembno, ali danes tečeš prvič ali tečeš že dvajset let. Ni treba opraviti preizkusa, ni si treba prislužiti dovoljenja, ne potrebuješ članske izkaznice. Samo tečeš.” (John Bingham)

Za vrtec pripravila, Brigita

 

Dostopnost