Skoči na glavno vsebino

Polžki in mali ježek

Teden pri Polžkih je bil že čisto jesensko obarvan. Poleg tega, da smo opazovali deževno jesensko vreme, smo medse dobili prav posebnega gosta-malega ježka. Ni bil čisto pravi jež, a vseeno smo se ga zelo razveselili. V lutkovni igrici o malem ježku smo spoznavali različne živali ter njihovo oglašanje. Ker pa mali ježek ni mogel najti velikega ježa, smo mu z veseljem pomagali najti pot do njega. Kako smo bili veseli, ko smo ga končno odkrili! Tudi z velikim ježem smo se radi poigrali, mu natikali bodice ter peli pesmico o ježku. Odpravili smo se tudi na sprehod v dežju, a to nas ni prav nič motilo, saj je bil spet z nami mali ježek. Skupaj smo nabrali jesensko listje, se z njim igrali ter prepevali pesmice. Imeli smo se zelo lepo in želimo si, da bi nas mali ježek še kdaj obiskal.

       

Pripravili Kristina in Maja

Dostopnost