Skoči na glavno vsebino

Vsi se strinjamo, da je mesec september minil zelo hitro. Pa vendar smo uspeli narediti marsikaj zanimivega. Plesali smo ob glasbi, poslušali jesenske pesmice in se jih učili. Na sprehodih smo opazovali spreminjanje narave, opisovali spremembe in ugotavljali nastale razlike. Nabirali smo jesenske plodove in se z njimi igrali, rokovali, metali… Poslušali smo zgodbice in jih z veseljem dramatizirali ter likovno ustvarjali na njihovo vsebino. Ker je zadnje dni deževalo in nismo mogli na daljše sprehode, smo izvajali gibalne urice kar v igralnici in telovadnici. Izvajali naravne oblike gibanja na poligonu, tekli, se lovili in spoznavali pravila nekaterih elementarnih iger. Gradili smo prijateljstvo in se seznanjali z značilnostmi jesenskega letnega časa. V mesecu dni smo stkali prijetne prijateljske odnose in medsebojno spoštovanje. Lepo nam je.

Za vrtec Šentviška Gora, vzg. Alenka

Dostopnost