Skoči na glavno vsebino

Pa se je začel najlepši teden v letu. To je teden otroka, ki smo ga letos zelo skrbno in z veseljem načrtovale, saj imamo polno zelo zanimivih obiskov.

Prvi obisk smo dobili že danes. Obiskala nas je frizerka Andrejka. Nestrpno smo pričakovali, njen prihod. Posedli smo se v pol krog ter z zanimanjem opazovali njene pripomočke, ki jih uporablja pri striženju in oblikovanju frizur. S seboj je prinesla krtače, glavnik in škarje, pa ravnalec in kodralec las, lastike, barve za lase – take za otroke 😊 in še veliko drugih pripomočkov. Vsakega otroka je povabila, da bi mu uredila pričesko. Največ punc se je odločilo za pramen pobarvanih las, fantje pa so si zaželeli v laseh žele in barvo. Čas je minil kot bi trenil in že je bil čas za kosilo. Andrejka je vsakemu otroku prinesla darilce, za punce špangico, za fante pa štampiljko. Mi pa smo ji v zahvala podarili nekaj za srečo.

Andrejki se še enkrat zahvaljujemo za obisk.

 

Pripravile; Petra, Sara in Nina

 

     

     

     

Dostopnost