Skoči na glavno vsebino

Drugi dan smo preživeli v znamenju risank in si ustvari pravi kino dan.

Učiteljica in učenci 3. in 4. razreda, so nam prijazno odstopili svojo učilnico, da smo si risani film lahko ogledali na velikem zaslonu. Doživetje je bilo, prav zato še bolj posebno. Najprej je bilo potrebno pripraviti prostor in se namestili na svoja mesta. Še preden se je predvajanje pričelo, so otroci povedali katere risanke si najraje ogledajo.  Bil je res pester izbor od Tačk na patrulji do Babapape… V našem kinu,  pa se je danes vrtela risanka Bi se gnetli na tej metli.  Otroke  je risanka zelo prevzela in vsi, od najmlajših do najstarejših, so si jo z  zanimanjem gledali. Po koncu je sledilo presenečenje, peka kokic. Z zanimanjem so se približali veliki posodi, v kateri se je že dogajalo nekaj zanimivega… še boljše je bilo, ko je sledila pogostitev. Kasneje je sledila še igra na dvorišču in kurjenje odvečne energije, ki se je nakopičila med sedenjem v kinu.

Za vrtec Dolenja Trebuša napisala; Sara

 

Dostopnost