Skoči na glavno vsebino

Teden otroka smo v Podmelcu zaključili z obiskom pravljičarke in glasbenice Ane. Pripravila nam je čaroben petek z obiskom Zvezdice. Ta nas je popeljala v pravljico o zvezdah, luni in soncu. Po pravljici smo skupaj z Zvezdico zapeli in zaplesali ples prijateljstva. Narisali smo tudi risbice in se s tem od nje poslovili. Čudovit teden je za nami. Veliko obiskov, novega znanja in predvsem zadovoljstva otrok. Omeniti pa moramo tudi obisk prvošolk, ki so nam že v četrtek prišle recitirat pesem, ki so se jo naučile samo za nas. Tudi sonček nam je polepšal teden in z nami dobro sodeloval.
Ta svet je lep,
Če nekomu nekaj daš.
Ta svet je lep,
Če nekoga rad imaš,
Če stisneš roko komu,
Ki ga kaj boli.
Ta svet je lep,
Če si človek do ljudi.
(Tone Pavček)

Za vrtec Podmelec, vzgojiteljice.

Dostopnost