Skoči na glavno vsebino

Teden otroka je tudi v igralnici Muckov in Kužkov prinesel veliko radosti in veselja. Prijateljstvo se pri nas začne že ob vstopu otrok skozi vrtčevska vrata, kjer skupna druženja, vsakodnevne aktivnosti ter dogodivščine povezujejo otroke in vzgojiteljice . Res, v vrtcu se skupaj res imamo dobro. V preteklem tednu pa smo se tega, kako pomembno je skupno druženje, vzdrževanje prijateljstev in dobrih odnosov še posebej zavedali. Igrali smo se socialne igre pri katerih so lahko sodelovali vsi, v vrtec smo prinesli svoje najljubše igrače, prisluhnili smo pravljicam na temo prijateljstva, plesali in ustvarjali skupne izdelke. Vabimo vas, da si utrinke iz našega tedna – Tedna otrok, ogledate na spodnjih fotografijah.

   

   

Za vrtec Šentviška Gora Alenka, Silvana in Nataša

Dostopnost