Skoči na glavno vsebino

V skupini Miška smo teden preživeli s pravljico o muci Copatarici. Že prvi dan nam jo je pošteno zagodla, ko nam je skrila copate, potem smo jih pa iskali pod mizo, na stolu, za omaro, med kockami,… Čisto smo se vživeli v pravljico, zato smo ustvarjali gozd in travnik, razvrščali copatke po barvi, iskali pare, sestavljali sestavljanko in se naučili pesmico o izgubljenem copatku.

Na sprehodih smo iskali poti, po katerih so šli otroci iz pravljice. Raziskali smo gozd in nabrali naravne materiale. Iz njih smo izdelali čutno pot, po kateri smo se sprehodili kar bosi. Pred tem smo se sezuli in copatke skrbno pospravili. Ko smo se vrnili so bili prav tam, kjer smo jih pustili in se spet obuli. Ta teden smo res trenirali obuvanje in sezuvanje in ker vaja dela mojstra, smo mojstri že skoraj vsi.

 

Pripravili, Katarina in Maja

Dostopnost