Skoči na glavno vsebino

V okviru tedna zmanjševanja odpadkov, katere tema je letos tekstil, smo na obisk povabili šiviljo Polono. Šivilja se je povabilu z veseljem odzvala in s seboj prinesla šivalni stroj, škarje in ostanke blaga. Iz ostankov, ki bi sicer romali v smeti, smo izdelali škorenčke, ki nam bodo prihodnji mesec služili za adventni koledar. Blago je bilo potrebno najprej ukrojiti, nato tudi zašiti. Doživetje je bilo prav posebno, saj so se lahko vsi preizkusili v šivanju na šivalni stroj. Nastali so super izdelki, nad katerimi smo bili vsi navdušeni. A to je bil le začetek našega ustvarjanja, saj bomo z našim delom nadaljevali tudi v prihodnjih dneh, kaj bo nastalo, izveste v prihodnjih novicah 😉

Šivilji Poloni se najlepše zahvaljujemo za obisk in popestritev dne.

 

Za vrtec Dolenja Trebuša pripravila; Sara

 

Dostopnost