Skoči na glavno vsebino

Pretekli teden smo Krtki posvetili zdravju. Ugotovili smo, da zase  najbolje poskrbimo tako, da upoštevamo pet pravil: se dovolj gibamo, skrbimo za higieno, uživamo zdravo hrano, dovolj počivamo in si vzamemo čas za igro. Poleg naštetega seveda vemo tudi to, da moramo veliko piti in se moramo obleči primerno letnemu času. Velik poudarek smo namenili tudi pravilnemu umivanju rok in zob.
Poskrbeli smo za vse našteto. Da pa bi se o zdravih navadah še bolj poučili, so nas, kot smo že poročali, obiskale kar tri medicinske sestre. Več o človeškem telesu pa nam je predstavila tudi učiteljica Agnes, ki je med nas prinesla kar dva »pomočnika«.
Za nami je pester teden, poln lepih in poučnih dogodivščin. Če bomo pridobljeno znanje tudi  vestno uporabljali, bomo zagotovo uspešni pri preganjanju bacilov.

Pripravili, Katja in Mateja

 

Dostopnost