Skoči na glavno vsebino

Prvi teden v decembru je bil pri Polžkih že malce praznično obarvan. Že takoj v ponedeljek se nam je v igralnici pridružil prav poseben gost-praznični lonec. Toda videti je bil nekam žalosten. Le zakaj, smo se spraševali. Povedal nam je, da zato, ker bi bil rad praznično okrašen. Polžki smo se odločili, da mu pri tem pomagamo, zato smo ga oblepili z bleščečimi zvezdicami in okraski ter porisali s pikicami. Lonec je bil končno vesel in zadovoljen. Tako zelo, da nam je od takrat naprej vsak dan pripravil majhno presenečenje. V njem smo najprej dobili Miklavževo darilo in se z njim posladkali. Pa smrečico z okraski in lučkami, da bo naša igralnica še bolj praznično okrašena. Tudi pravljica o medvedku nas je pričakala in z veseljem smo jo prebrali.

Poleg tega pa smo pri Polžkih tudi peli, plesali, se zabavali in tako že malo okusili predpraznično vzdušje. Skratka, bil je zanimiv teden, poln prijetnih presenečenj. Le kaj nas čaka v prihodnjem? Upajmo, da spet kaj lepega.

                                     

                                       

                                                     

Pripravila, Kristina

Dostopnost