Skoči na glavno vsebino

V Trebuši smo bili tokrat zadolženi za novoletno okrasitev v knjižnici Tolmin. Ker so bile knjižničarke tako navdušene nad našo okrasitvijo, se je knjižničarka Polona ponudila, da nam prebere eno pravljico.

Kot ponavadi, je prišla s svojo pravljično torbo, v kateri je imela slikanico in pravljično škatlico. V njej so se skrivale naprstne živali, ki so nastopale v pravljici. Napeto so poslušali kako se bo pravljica, Nekega čemernega dne, končala.

Ugotovili smo, da smo tudi mi kdaj čemerni, in da nas potolažijo različne stvari. Nekatere igranje, druge poljubček spet tretje objem. Za konec nam je zastavila nekaj ugank, ki so jih zelo dobro rešili.

Poloni se še enkrat zahvaljujemo za obisk in prebrano pravljico.

Pripravile; Petra, Sara in Nina

      

       

 

 

Dostopnost