Skoči na glavno vsebino

Lepo nam je, ko na obisk pridejo tudi babice, ki so prav tako lepo vabljene k nam.

O obisku babice Vere, nam je Jaka povedal takole:
»Danes je prišla na obisk babi Vera. Ona ne hodi v službo, ker je že preveč stara za v službo. Je doma, kuha južno, dediju pomaga ovce, koze in oslička peljat iz pašnika do pašnika. V službo je hodila v vrtec in šolo v Tolminu.
Danes sem jo povabil k nam. Sem jo prosil, da bi z njo kaj ustvarjali. Najprej nam je prebrala pravljico o snežaku, ki je bil dober, ker je pomagal živalim. Potem smo naredili knjigico. Smo še plesali in naučila nas je pesmico. Bilo mi je dobro, ker je prišla, ker smo se tudi slikali.
Rad bi, da bi še prišla, ker jo imam rad.«

Babici Veri se vsi lepo zahvaljujemo, ker si je vzela čas za nas in nam polepšala dan.

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost