Skoči na glavno vsebino

V vrtcu je bilo že zjutraj čutiti utrip prihajajočih praznikov, saj smo se skupaj zbrale čisto vse skupine, od najmlajših do najstarejših. Skupaj smo zarajali. Polžki so nam zaplesali ob pesmi Snežinke, Miške so razmigale svoje boke ob pesmi Zdaj na nosek, Pikapolonice so pogumno zapele S sivih oblakov, Zajčki so v pričakovanju novega leta ubrano zapeli Novoletno, Krtki pa so zapeli Lučke praznikov. Bilo je čarobno. Celo tako zelo, da je naše petje slišal še nekdo- sam Dedek Mraz.

Med nas je razdelil bonbone ter posebna darilca, ki bodo z nami odšla v naše domove. Skupaj z dedkom smo tudi zapeli in zaplesali. Na koncu smo se mu zahvalili za njegov obisk in mu obljubili, da bomo tudi v prihodnjem letu ostali tako sončni in srčni kot smo zdaj.

Za vrtec pripravila, Brigita

 

Dostopnost