Skoči na glavno vsebino

Leto se je začelo z novim koledarjem, zato smo se v Miškah odločili, da jih izdelamo tudi mi. To pa ni kar tako, če imaš šele dve leti. Začeli smo raziskovati v knjigah in iskali značilnosti posameznega letnega časa. Poigrali smo se barvami in potiskali podlage z ustreznimi štampiljkami. Pa ustvarjanja še ni bilo konca, saj smo z rezanjem, lepljenjem, gubanjem še dodatno obogatili posamezni letni čas.

V Miške pa je ta teden prišla tudi vzgojiteljica, ki jo je vreme malo zmedlo. Odpravljala se je na zimsko potovanja, v kovčku pa velika zmešnjava. Našli smo različne obleke, zato smo morali priskočiti na pomoč, da ne bo šla smučat s kopalkami. Hitro smo v svoje roke vzeli kovček in ji pomagali razvrstiti, kaj je primerno za poletje in kaj za zimo. Ko smo kovček spakirali zimi primerno, smo se »odpeljali« s svojimi vozili proti garderobi, kjer smo se oblekli zimskemu dnevu primerno. Rokavice, kapa in šal, to nujna je oprema za zimski dan. Vse to Miška naredi, ko zunaj se shladi, da se ne prehladi.

 

Pripravili, Katarina in Maja

Dostopnost