Skoči na glavno vsebino

V miškah smo hitro pospravili vse igrače, saj nas je pri vratih že čakal obisk. Prišla je Tilnova babi, da se malo poigra z nami.

Vsi smo je bili zelo veseli, še posebej pa Tilen. Skupaj smo zaplesali in zapeli.

A babi ni prišla praznih rok. Pripravila nam je prav prijetno presenečenje. S seboj je prinesla prav posebne prijatelje, da nam zaigrajo predstavo. Hitro smo se posedli in predstava Zajec in koza se je pričela. Bravo babi, predstava nam je bila zelo všeč. Ker smo dolgo sedeli, pa smo tudi mi postali živali, da se razgibamo. Ob različnih instrumentih smo oponašali živali. Da pa nam bo ostal spomin na današnje dopoldne, smo izdelali prav posebnega zajčka iz lesa in papirja.

Še enkrat hvala babi Veri za prijetno dopoldne.

Pripravili Maja in Katarina

 

Dostopnost