Skoči na glavno vsebino

Danes smo Zajčki in Krtki dobili obisk varovancev iz Varstveno delovnega centra Tolmin. Ogledali smo si zabavno predstavo z naslovom Magdalenca išče fanta.
Zgodba govori o deklici  Magdalenci, ki si je močno želela najti fanta. Pomoč pri iskanju ji ponudi njen dober prijatelj Toni. Da bi našla ljubezen sta prepotovala celotno Slovenijo po dolgem in počez. Vse od Štajerske, Dolenske pa do  Prekmurja.  Magdalenca je končno našls primernega fanta in ga prijazno povabila k sebi na Tolminsko. A ljubezen ni trajala dolgo, saj je deklica kmalu ostala sama. Tolažbo ji je ponudil prijatelj Toni, ki je Magdalenci razkril, da je vanjo zaljubljen. Zgodba se je srečno končala. Magdalenca je spoznala, da je Toni pravi zanjo in še zdaj srečno živita v dolini pod Tolminskimi hribi.

Najlepša hvala vsem nastopajočim za tako prijetno in srčno dopoldne.

Za vrtec pripravila, Brigita

 

Dostopnost