Skoči na glavno vsebino

Otroci vrtca in šole ter vzgojiteljice in učiteljice, smo tudi letos v sodelovanju s krajevno organizacijo Rdečega križa Dolenja Trebuša, Stopnik pripravili manjšo pozornost starejšim krajankam ob praznovanju dneva žena. Krajankam, ki  sedaj prebivajo v domovih upokojencev ali pri sorodnikih izven našega kraja, smo po pošti poslali voščilnico s prisrčnim voščilom. Do krajank v bližini vrtca, pa smo se odpravili kar peš. Na vratih smo pozvonili in držali pesti, da so doma. Ko so se vrata odprla, smo jih prisrčno pozdravili, jim voščili ob prazniku, ter izročili rožico z metuljčkom in našim voščilom. Da bi jim dan ostal še v lepšem spominu, smo jim zapeli še pesmico. Do gospa, ki so od našega vrtca preveč oddaljene, da bi jih lahko obiskali, so jim rožice odnesli otroci skupaj s svojimi starši, ki živijo v njihovi bližini. Upajmo, da smo jim na ta način polepšali njihov dan, nam bo zagotovo ostal v lepem spominu.

Za vrtec Dolenja Trebuša napisala; Sara

 

Dostopnost