Skoči na glavno vsebino

Danes smo se v skupini Pikapolonic razveselili obiska Eline mamice Tjaše, ki nam je prebrala pravljico Mamin rojstni dan. Pravljica je pripovedovala o tem, kako so očka muc in trije mucki pripravljali darilo za mamico, da bi jo razveselili in ji pokazali koliko jim pomeni. Na koncu so se, kot se za rojstni dan spodobi, še posladkali s torto. Ob pravljici smo ponovno ugotovili, kako lepo je, da smo med sabo povezani, da namenimo čas drug drugemu, kakšno majhno pozornost, ki nam polepša dan in da je družina vez, ki jo kujejo ljubezen, toplina in spoštovanje.

Elina mamica nam je pripravila še material za izdelovanje žabic, ki napihujejo balončke ter nas razveselila s sladkim presenečenjem.

Hvala Tjaši, da si je vzela čas za obisk in nam polepšala dan, še posebej naši Eli.

Za Pikapolonice, Polona

Dostopnost