Skoči na glavno vsebino

Gremo na dvorišče,
kjer skupaj se smejimo,
gremo na igrišče, na smučišče,
kjer varno se držimo:
starši z otroki,
vedno z roko v roki,…

Ko vas, otroci, zvabijo svetovi,
pisani in široki,
za ovinki vedno novi,
globoki in visoki,
šli sami boste dalje,
a v srcih vedno
z roko v roki…

Po teh besedah se je začel nastop vrtčevskih otrok, iz skupin Želvice in Medvedki. Pomladni večer smo s pesmijo in plesom polepšali vsem navzočim, tako našim staršem, starim staršem, kot sokrajanom, ki so se udeležili pomladne prireditve. Pesmi, ki smo jih odpeli, smo posvetili našim mamicam in tatijem, ter skozi ples pokazali, da iz majhnega zraste veliko. In kljub temu, da so naše ročice in nožice še majhne, imamo pa velika srčeca, ki gradijo prijateljstvo na vsakem svojem koraku. Po našem nastopu je sledil še preostanek kulturnega programa, ki so ga dopolnjevali nastopajoči iz naše šole, folklorne skupine, pevskega zbora. Pomladni večer se je zaključili z največjim aplavzom za vse nastopajoče in slastno pogostitvijo.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Petra

                                                                                                       

 

Dostopnost