Skoči na glavno vsebino

…se je dobro počutil. Vozil se je z vozili po poligonu, upošteval prometne predpise in si zaslužil vozniški izpit. Iz knjig je izvedel veliko o vozilih in jih opazoval na sprehodih ter tako spoznaval kopenski, zračni in vodni promet. Varno se je počutil v avto sedežu, seveda ko je bil pripet z varnostnim pasom. Še prej pa si je ob merilnem traku izmeril višino, da je lahko vedel kateri avtosedež je pravi zanj. Všeč so mu bili odsevni predmeti in zelo rad je hodil na daljše sprehode, ker si je lahko nadel rumeno rutico ali kapo. O avtomobilu se je naučil novo pesmico, najbolj pa se je zabaval, ko je lahko rajal ob pesmicah o prometu in vozilih. Najbolj zadovoljen pa je, ker se je veliko naučil o prometu, kako se mora v prometu obnašati ko pešec in kot potnik v avtomobilu.

 

Pripravili, Katarina in Maja

Dostopnost