Skoči na glavno vsebino

…je zares veselo! Ja, prav ste prebrali. Zajčki smo te dni v gosteh imeli volka. A ne tistega strašnega, ampak takega, ki nas je zares veliko naučil.

Poleg klasičnih pravljic o Rdeči kapici in sedmih kozličkih, v katerih nastopa volk, smo prebrali še veliko drugih. Najbolj nam je prirasla k srcu pravljica o treh prašičkih, ki smo jo kot odlični igralci zaigrali še prijateljem iz skupin Pikapolonic ter Mišk. Veliko smo ustvarjali, volka smo sestavili iz kolaž papirja, tistega, ki je pojedel Rdečo kapico in babico, pa smo odnesli s seboj domov.  Volk nam je tudi pripravil zanimive dejavnosti v kotičkih, kjer smo urili matematične spretnosti – preštevali volke in iskali like, ciljali žogice v lačna volkova usta, urejali volčje stopinje po velikosti in reševali delovne liste. Pri obisku telovadnice pa nas je tam pričakal volčji poligon.
Z volkom nam res ni bilo dolgčas in upamo, da nas kmalu spet obišče

 

Pa en lep volčji pozdrav, auuuuuuu! 🙂

 
Pripravili: Anita in Brigita
Dostopnost