Skoči na glavno vsebino

Pomlad se je vsa prebudila v pisanih barvah, zato smo tudi Polžki sklenili, da se odenemo vanje. Kot prvo barvo smo izbrali rdečo. V igralnici se nam je najprej pridružil rdeči balon, ki nas je zabaval s svojim prepevanjem rdeče pesmice. Rdečo barvo pa smo spoznavali tudi preko različnih kotičkov: sestavljali smo iz rdečih kock, se igrali z rdečimi vozili, za urjenje spretnih prstkov pa smo natikali rdeče tulce. Skupaj smo ustvarili tudi rdečo umetnijo, ki krasi našo garderobo ter plakat, na katerega smo prilepili najrazličnejše rdeče predmete. V deževnih dneh smo se razgibali z rdečimi žogicami ter obroči, na sprehodu pa pozorno opazovali in iskali rdeče stvari. Kako so potekali naši rdeče obarvani dnevi, pa si oglejte na spodnjih slikah.

                       

                                                             

                         

Pripravili, Kristina in Maja

Dostopnost