Skoči na glavno vsebino

Jedilnica naše šole se je včeraj za nekaj časa spremenila v pravi mali cirkus. Vanj smo povabili naše starše, bratce in sestrice, none in nonote… Vsi obiskovalci so ostali odprtih ust ob pogledu na nastopajoče. Dih vsem smo jemali polžji vrvohodci, mišji mišičnjaki, akrobati, krotilci krokodilov ter žonglerji. V vsako točko smo vložili veliko truda in bili poplačani z bučnim aplavzom. Ampak to še ni bilo vse. Ob koncu smo se odločili, da se preizkusimo še v čaranju. S skupnimi močmi in malce magije nam je uspelo pričarati čisto pravega čarodeja. Med nas je stopil Jole Cole in s svojimi triki poskrbel za polno dozo smeha in čarovnije. Da bi se naše druženje zaključilo še slajše  smo se pred jedilnico šole še okrepčali s sokom in slastnimi kokicami.

Najlepša hvala vsem za udeležbo, Joletu Coletu pa za vso pozitivno energijo, ki jo je prinesel med nas.

Za vrtec pripravila, Brigita

 

Dostopnost