Skoči na glavno vsebino

Kako hitro čas mineva opazimo, ko šolsko leto sklene svoj krog.

Zdi se, kot bi še včeraj bil september, ko so se mali Polžki jokaje priplazili v našo igralnico in se prvič soočili s slovesom od svojih staršev. A glej ga, že je tu junij, konec šolskega leta in skozi vrata Polžkov so zadnji dan odkorakali nasmejani fantiči in dekliči. Tisti, ki tečejo po igralnici, skačejo po blazinah, se prisrčno stisnejo v objem in z veseljem ustvarjajo in sodelujejo pri raznovrstnih aktivnostih.

Skupaj smo jih vodili v prve korake samostojnosti, raziskovanja in spoznavanja sveta. Skupaj nam je tudi uspelo. Dragi starši, najlepše se vam zahvaljujeva za vsak prisrčen pozdrav, nasmeh, pogovor in zaupanje, seveda pa tudi za pozornost ob koncu šolskega leta, skupaj smo stkali čudovito zgodbo.

Želiva vam prijetne in razigrane poletne počitnice, vzemite si čas zanje.

 

Noben poljub, ki ga daš otroku, ni izgubljen,

ne izraz veselja, ne dotik v pomiritev,

nobena pesem, nobena zgodba o čudesih.

Vse to se bo zlilo v tisto, kar bo postal.

(Pam Brown)

 

 

Za Polžke, Maja in Kristina

Dostopnost