Skoči na glavno vsebino

Smo ŽELVICE še zadnjič v vrtec pohitele,
da bi prijatelje svoje objele.
Vrata vrtca počasi se zapirajo,
saj brisačo in kopalke že pakiramo.
Na počitnice mi bomo se podali,
v spominu pa lepi nam trenutki bodo ostali.

Vsak po svoje bomo vsaj za nekaj časa odkorakali poletju naproti. V vrtčevskem letu, ki se poslavlja, smo zgradili nove vezi, trdna prijateljstva in ob tem ustvarili neprecenljive trenutke, ki jih bomo ohranili v naših srcih. Dragi starši, hvala vam za prekrasno leto polnih spominov, za zaupanje, sodelovanje, za vse lepe besede in pozornost, ki ste nama jo namenili, in da smo skupaj zaključili še eno poglavje v življenju naših malčkov. Naj bo sedaj čas za pisane dogodivščine, morsko pustolovščino in na snidenje znova septembra.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Petra in Nina

Dostopnost