Skoči na glavno vsebino

V vrtcu Dolenja Trebuša se veliko zabavnega dogaja. Komaj so se odprla vrata našega vrtca, je že mladina poprijela za delo. Vsakodnevno uživamo v branju najrazličnejših pravljic in slikopisov, ustvarjamo prva, čudovita umetniška dela. Raziskujemo naravo na sončnih sprehodih, kjer opazujemo tako rastline, kot živali. Kmalu po prvih skupnih dnevih, smo že praznovali rojstni dan otroka iz skupine, ter skupaj peli, plesali in mu pričarali spomina vreden dan. Poleg vsega naštetega si še dneve popestrimo s plesom in pesmijo, ki ju otroci naravnost obožujejo. Igre na prostem pa nam samo še dodatno bogatijo naše dni. Mesec september nas res razvaja z obilico sončnih dni, ki jih mi izkoriščamo na polno. Skupaj rastemo, se učimo in se veselimo vsakega trenutka posebej. Naj tako ostane še naprej.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Petra in Manca

Dostopnost