Skoči na glavno vsebino

Za Polžki so kar precej pestri dnevi, saj so potekali v znamenju tedna mobilnosti. Rdeča nit tega tedna je bil pri nas vlak. Prav zato smo prepevali pesmico o vlaku, na sprehodih poslušali njegov zvok, ga iskali v pravljicah in drugih knjigah. Ustvarili smo likovni izdelek, ki krasi našo garderobo, pa tudi vlak, ki nas je ob pesmici popeljal v svet. Ni pa se vse vrtelo samo okoli vlaka. Na našem dvorišču nas je že v ponedeljek pričakal gibalni poligon, na katerem smo se lahko dobro razmigali. Na sprehodu smo opazovali, poslušali ter spoznavali tudi najrazličnejša vozila na cesti. Za konec pa smo si ogledali še poučno in zanimivo gledališko predstavo o varnosti v cestnem prometu.

                                   

                                   

                                   

Pripravili, Kristina in Maja

Dostopnost