Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek je na naša vrata potrkal stric Jesenko s polno košaro jesenskih pridelkov in s čopičem v roki. Prebral nam je pravljico in nam pokazal svojo jesensko paleto barv, s katerimi bo sedaj polepšal naravo.
Mi pa smo si naše dneve polepšali s pogovorom o letnem času, ki že barva liste na drevesih, s slikanjem in prepevanjem novih pesmic, ogledali smo si predstavo in izkoristili lepo vreme za Ciciplanince, ter se udeležili množičnega teka Atletske zveze Slovenije.
Zagotovo smo še kaj omeniti pozabili, a nič zato. Važno, da smo izkoristili prelepe jesenske dneve za sprehode in da smo se imeli lepo skupaj.
Jesen niso le meglena jutra in deževni dnevi. Jesen so tudi s soncem obsijane krošnje dreves in jesen je tudi vonj po pečenem kostanju, za katerega se najlepše zahvaljujemo Niku in njegovi mamici.

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost