Skoči na glavno vsebino

Minuli teden je pri nas na Podmelcu minil kot bi mignil. Tema tedna otroka je bila Zakaji in zatoji radovednosti. Radovednost smo usmerili predvsem v drugačnost in razlike med ljudmi. Veliko smo se pogovarjali in ustvarjali v tej smeri. Poleg tega pa se nam je dogajalo še veliko drugih stvari. Obiskala nas je knjižničarka Polona in nam prebrala Zgodbe iz soseske. V torek smo praznovali Krisev rojstni dan. Naslednji dan pa smo obiskali potujočo knjižnico, ter si tudi tako v knjigah tešili radovednost. Za bolj zanimiv popoldan pa so nam šolarji 1. in 2. razreda pripravili igro s senčnimi lutkami. V četrtek smo imeli skupaj s šolo gasilsko evakuacijo in se podučili o pravilnem ravnanju med požarom v hiši ali naravi, ter si pobližje ogledali gasilsko opremo in vozila. Danes pa smo na podružnico dobili prav poseben obisk. Obiskali so nas varovanci VDCja ter nam zaigrali njihovo predstavo Magdalenca išče fanta. Lepo nam je bilo, da so nas prišli tako obiskat in nam s predstavo polepšat dan. Za nami je zelo pester in prijeten teden poln novih spoznanj.

Hvala Gasilcem za poučno evakuacijo in hvala VDCju za obisk, igrico in prijetno druženje.

Za vrtec Podmelec, Lea

Dostopnost