Skoči na glavno vsebino

Tudi v tem tednu je otroke iz skupine Polžki, razveseljevala prijateljica miška. Pokazala nam je kako se lahko zabavamo tudi brez igrač. Najprej nas je presenetila med sprehodom, kjer nam je pokazala, da je igra z listki lahko nadvse zabavna. Ker so nam bili tako všeč, smo jih odnesli kar s seboj v vrtec, da bi se z njimi lahko igrali tudi v igralnici. Ponovno nas je presenetila miška, ki nam je poleg prinesla polno merico orehov, pridružila se ji je žaba, ki nam je prinesla storže. Igra z novimi materiali je bila zabavna, zanimiva in zelo poučna, saj smo ob njej spoznali veliko novega.

Ugotovili pa smo, da je miška vsestransko nadarjena, saj je pogumno priskočila na pomoč Ježku Snežku v težavah. Med požarom njegove hiške, je namreč poznala vse korake, ki jih je potrebno ob požaru narediti. Ker je šlo za res velik požar, so pri gašenju aktivno sodelovali tudi otroci. Skupaj nam je uspelo rešiti ježkov dom.

 

  

  

Za vrtec,  Maja in Kristina

Dostopnost