Skoči na glavno vsebino

V vrtcu Podmelec smo na obisk dobili posebnega gosta. Obiskala nas je Bowieva babica Debby iz Amerike. Bowie se je zelo veselil prihoda svoje »Granny«, da bo lahko tudi ona prišla k njemu v vrtec na obisk in njegovim prijateljem prebrala kakšno pravljico. Brala nam je pravljico Rapunzel v angleščini, njena slovenska verzija je Motovilka, Špela pa je otrokom zgodbo prevajala v slovenščino. Otroci so zavzeto in z veseljem poslušali pripoved pravljice na nekoliko drugačen način. V zahvalo smo ji zapeli pesem Čebelica leta, ter skupaj pobarvali tudi pobarvanko. Ker je bila Debbyna pot dolga, da lahko pride tako h nam v vrtec na obisk smo jo povabili tudi na igrišče, na skupno igro in druženje ter svež zrak in toplo sonce.

Hvala babici Debby za dobro voljo in čas, ki si ga je vzela za nas.

Za vrtec Podmelec, Lea

Dostopnost