Skoči na glavno vsebino

V torek zjutraj smo pri malici odprli nov pravljični žakeljček, v katerem nas je čakalo pismo in namig, da nas čaka zanimiv in ustvarjalen dan. V pismu dobrega moža je pisalo, da želi, da bi vsi otroci v skupini imeli svojo ninico blazinico za popoldanski počitek v vrtcu. Tako nas je po malici obiskala v Račkah Cenetova mati Nataša. S seboj je prinesla šivalni stroj in veliko pisanega blaga. Pokazala nam je svojo šivalno opremo ter skupaj z otroki sešila nekaj blazinic. Otroci so nato vsak svojo blazinico napolnili s polnilom in jo zatem odnesli Nataši dokončno sešit. Nastale so čudovite, pisane in mehke ninice za vsakega otroka posebej. Seveda nismo pozabili tudi na tiste prijatelje, ki jih ta dan ni bilo v vrtec. Po kosilu na popoldanskem počitku pa smo jih že preizkusili, kako mehke so in kako zelo smo se jih razveselili.

Hvala mati Nataši za dobro voljo in čas, ki si ga je vzela za nas.

Za vrtec Podmelec, Lea

Dostopnost